fotolijn

Contact

Voor al je vragen over Scouting Duiven kun je contact opnemen met ons opnemen. Er staan enthousiaste vrijwilligers klaar om al je vragen te beantwoorden. Hieronder vind je alle contact gegevens of vul het contactformulier in.

Scouting Duiven Verenigingsgebouw

Bezoekadres:
De Nieuweling 3
6921 JL Duiven

Postadres:
p/a Woerdstraat 32 B
6921 ZT  Duiven

Tel 0316-262352
   
E-mail info@scoutingduiven.nl
Web www.scoutingduiven.nl
   
kvk 09203804

E-mail heeft de voorkeur om contact met ons op te nemen. Stuur je E-mail naar info@scoutingduiven.nl of vul het contactformulier onder aan deze pagina in. Op ons bezoekadres staat geen brievenbus, liever geen post versturen naar dit adres. Post die niet via ons mailadres verstuurd kan worden kan naar het postadres verzonden worden.

Voorzitter

Janine Lenting
voorzitter@scoutingduiven.nl

Secretariaat

Dirk Jan Bongers (adinterim)
secretaris@scoutingduiven.nl

Ledenadministratie

Monique Koch
ledenadministratie@scoutingduiven.nl

Penningmeester

Marc Wentholt
penningmeester@scoutingduiven.nl

Praktijkbegeleiding

Ivo Salemink
praktijkbegeleider@scoutingduiven.nl

Groepsbegeleiding

Mike van der Linden
groepsbegeleider@scoutingduiven.nl

Adviseur Sociale Veiligheid

Edwin Donders
asv@scoutingduiven.nl
06 - 28 86 17 46

Contactpersoon Communicatie

Yvonne van Ravenzwaaij & Dirk Jan Bongers
communicatie@scoutingduiven.nl

Gebouwbeheer

Dirk Jan Bongers
gebouwbeheer@scoutingduiven.nl

Algemeen Bestuursleden

bestuur@scoutingduiven.nl

E-Mail Adressen

Informatie over vrijwilligerswerk: vrijwilligers@scoutingduiven.nl
Bevers: bevers@scoutingduiven.nl
Welpen: welpen@scoutingduiven.nl
Scouts: scouts@scoutingduiven.nl
Explorers: explorers@scoutingduiven.nl
Roverscouts: roverscouts@scoutingduiven.nl
Blauwe vogels: blauwevogels@scoutingduiven.nl
Stam: stam@scoutingduiven.nl

Stel direct je vraag!

Op deze website vind je het antwoord op veel vragen, je kunt hiervoor gebruikmaken van de zoekfunctie. Mocht je het antwoord op jouw vraag niet kunnen vinden, dan kun je gebruik maken van het contactformulier hieronder.

Naam*
E-mailadres
Onderwerp*
Je vraag*
Bevestig

Zodra u het contactformulier heeft ingevuld, verwerken wij uw ingevoerde persoonsgegevens. Uw gegevens worden conform het privacy beleid van Scouting Duiven verwerkt en niet langer bewaard dan strikt noodzakelijk. Voor meer informatie kunt u terecht bij  de contactpersoon privacyzaken via privacy@scoutingduiven.nl.

Zoek en vind!

Het laatste nieuws!

  • Logboek zomerkamp welpen 2019 19-08-2019

    Ons zomerkamp zit er alweer op voor dit jaar. Ook dit jaar hebben we weer een ontzettend leuke week gehad. Hieronder...

  • Inschrijving voor de Airborne Wandeltocht geopend 14-08-2019

    De Airborne wandeltocht in Oosterbeek is een herdenkingstocht in het kader van de Slag om Arnhem in september 1944 en...

  • De "Gouden Vos" van Scouting 02-07-2019

    Vrijwilligers zijn absoluut de motor van een vereniging. Ook bij Scouting Duiven. Wekelijks zijn veel vrijwilligers...

  • STEUN SCOUTING DUIVEN 17-06-2019

    De Rabobank Clubkas campagne gaat bijna van start. Iedereen met een bankrekening bij de Rabobank kan op ons stemmen. Om te...

In veilige handen

inveiligehanden tekst

Wij horen bij

Afbeeldingsresultaat voor regio klein gelderland

Scouting Duiven!