fotolijn

Oliebollenaktie 2019

Hallo en hartelijk dank voor uw belangstelling voor onze oliebollen actie. Helaas kunt u nu niet meer via de site bestellen. Dit kon tot en met 23 december. Wij zijn nu bezig alle bestellingen te verzamelen en gaan alle voorbereidingen treffen. Volgend jaar hebben we weer een oliebollen actie online. Komt u dan nog eens op de site kijken? Bestellen kan dan vanaf begin december.

      

Wanneer u nog vragen heeft of u wilt u bestelling wijzigen, stuur dan een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Loop anders rustig even binnen in onze blokhut, De Nieuweling 3 in Duiven. Wij zijn daar aanwezig op 28 december van 13:00u to 17:00u, 29 december van 13:00u tot 17:00u en op 30 december van 13:00u tot 17:00u.

Het laatste nieuws!

 • Update! 31-03-2020

  Zojuist heeft de overheid de maatregelen om het coronavirus in te dammen verlengt tot en met 28 april. Vorige week, 23...

 • www.wehelpen.nl 23-03-2020

  Vanuit Mikado is gevraagd of we deze oproep met jullie kunnen delen. Vanwege Corona hebben een aantal groepen uw hulp...

 • Belangrijk Nieuws! 12-03-2020

  Vandaag hebben wij het advies gekregen van Scouting Nederland om alle activiteiten tot en met 31 maart niet door te...

 • Scouting en het coronavirus, hoe ga je ermee om? 11-03-2020

  Het coronavirus is volop in het nieuws. Scouting Duiven houdt, samen met Scouting Nederland, de berichtgeving hierover scherp...

In veilige handen

inveiligehanden tekst

Wij horen bij

Afbeeldingsresultaat voor regio klein gelderland

Scouting Duiven!